Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Vystymo lentos

Vystymo lentos

Kūdikio vystymas turbūt bene dažniausias veiksmas, kurį kasdien atlieka tėvai. Todėl būtina pasirūpinti savo ir kūdikio komfortu. BabyDo.lt rasite vystymo lentas su kietu ar minkštu dugnu, kilimėlius, paklotus, tinkančius naudoti tiek namuose, tiek pasiimti su savimi. Siūlome platų vystymo lentų ir vystymo kilimėlių pasirinkimą, kurie užtikrins patogumą bei komfortą kūdikiui bei Jums.

BabyDo rasite vystymo lentas, kurios tinkamos naudoti ant lovytės ar komodos. Jos ypatingai pravers mažose patalpose, kadangi bet kuriuo metu ją galima lengvai paslėpti, kad neužimtų daug vietos.

Kokią vystymo lentą rinktis - vystymo lenta su kietu ar minkštu pagrindu?

Renkantis būtina atsižvelgti kur ją naudosite. Vystymo lenta su  minkštu pagrindu gali būti naudojama ant stabilaus paviršiaus (ant komodos, skalbimo mašinos ar specialios lentynos). Tuo tarpu vystymo lenta su kietu pagrindu gali būti tvirtinama tiek ant lovytės, tiek ant komodos ar kito Jums patogaus paviršiaus.

Sulankstomi - daugkartiniai vystymo kilimėliai - nepamainomi paklotai, kuriuos patogu imti su savim. Jų dėka galėsite patogiai ir higieniškai perrengti savo kūdikį, bet kur ir bet kada.

Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 64 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 64 relults

2 3 4 5