Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

ATTIPAS - Pirmieji batukai

ATTIPAS - Pirmieji batukai

Attipas - daugybę apdovanojimų pelnę pirmieji batukai kūdikiams, kuriuos kviečiame išbandyti ir Jūs! Šie batai kūdikiams tinkami pradedantiems - besimokantiems vaikščioti kūdikiams, todėl jeigu Jūsų mažylis stato pirmus žingsnius - Attipas bus puikiu pasirinkimu.

 

Attipas pirmi batai kūdikiams, ypač lengvi, lankstūs, neslystantys. Pirmieji batukai suprojektuoti taip, kad kūdikio / vaiko pirštukai laisvai judėtų, o juos būtų lengva užmauti ant mažos kūdikio kojytės.

Attipas batukų padukas pagamintas iš plonos ir elastingos medžiagos, kuri leidžia laisvai treniruoti kojytes, kad ji taisyklingai formuotųsi ir kūdikis galėtų:

  • jausti paviršių nelygumus
  • vystyti gebėjimus laikyti kojyčių ir kūno pusiausvyrą
  • jausti ir išlaikyti savo kūno svorį
  • maksimaliai prilygsta basų kojyčių pojūčiui

 

 

Dažnai tėvai susimasto, o su kokiu paduku pasirinkti pirmus batukus savo vaikui, kad atitiktų mažos kojytės formą, t.y. su plokščiu ar išgaubtu. Kūdikiams ir vaikams iki 3 metų nerekomenduotini batukai, su kietais padukais. Iki 3 metų rekomenduotini būtent batukai su elastingu paduku, kad maksimaliai prisitaikytų prie besivystančios kojitės raidos.

 

Attipas batai kūdikiams tai patentuotas gaminys, kuri saugo mažas pėdutės ir prilaiko kulniuką nuo išorinio poveikio, tačiau nevaržo jos natūralių judesių ir leidžia vystytis natūraliai. Taipogi, Attipas gamintojas pažymi, kad tai kvėpuojantys batukai, kadangi batukų pade yra ventiliacinės skylės, kurios leidžia kojytei kvėpuoti. Attipas batukai, tai puikus kokybės ir kainos derinys. Buvo atlikta daugybė testų, tame tarpe ir toksikologijai, kurie patvirtino, kad šie pirmieji batukai kūdikiams yra pagaminti iš saugių medžiagų.


Attipas galite avėti:

  • patalpoje (kaip namų ar darželio tapukus)
  • žaidimams ir pasivaikščiojimams lauke (esant tinkamoms oro sąlygoms)

 

 

Attipas pirmieji batukai kūdikiams tai daugybę apdovanojimų pelnę pirmieji batukai, kurie užsitarnavo tėvų pasitikėjimą visame pasaulyje. Kviečiame išbandyti ir Jūs!

Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 84 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 84 relults

2 3 4 5