Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Kūdikio - naujagimio kraitelis

Kūdikio - naujagimio kraitelis

Kraitelis naujagimiui į ligoninę

Likus kelioms savaitėms iki planuojamos gimdymo datos, reikėtų pasiruošti gimdyvei ir naujagimiui kraitelį į ligoninę. Svarbiausia taisyklė – su savimi pasiimti tik būtiniausius daiktus. Savo patogumui atskirkite savo ir naujagimio kraitelius.
Kraitelį į ligoninę rekomenduojama paruošti likus mažiausiai 4 savaitėms iki planuojamos gimdymo datos. Galite paruošti jį šiek tiek anksčiau, kaip tai nusprendžia padaryti daugelis mamų. Taip išvengiama nereikalingo streso, jei gimdymas prasidėtų kiek anksčiau.
Svarbu, kad į ligoninę pasiimtumėte tik tuos daiktus, kurių jums reikia gimdymui ir trumpam buvimui ligoninėje. Daugelis rekomenduoja daiktų pasiimti dviem dienoms. Atsiradus poreikiui, šeimos nariai galės pristatyti trūkstamus daiktus.


Drabužių kraitelis naujagimiui- Į kūdikio kraitelį rekomenduojama įtraukti 2-3 drabužių komplektus. Patartina naujagimio drabužius išskalbti ir išlyginti iš anksto. Jie turėtų būti 56–62 cm dydžio.

Babydo siūlo gražius ir kokybiškus drabužėlius kūdikiams, higienos priemones ir kitus būtinus daiktus, kad Jūsų kūdikio kraitelis būtų unikalus ir išskirtinis. Atrinkite tik tai ko reikia Jums ir Jūsų Kūdikiui.
Įsigykite visas būtinas prekės internetu pigiau.Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 459 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 459 relults

2 3 4 5