Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Patalynė ir paklodės kūdikiams

Patalynė ir paklodės kūdikiams

Patalynė kūdikiams

Ieškote gražios patalynės kūdikiams? Mūsų internetinėje parduotuvėje Babydo rasite kokybišką medvilninę patalynę Jūsų mažyliui. Patalynė kūdikiui yra švelni prisilietimui, nealergizuojanti, bet ir saugi naudoti jau nuo pirmų gyvenimo dienų. Patalynės užvalkalai su užtrauktukais.

 

Populiariausias mamų pasirinkimas yra medvilninė patalynė, kuri džiūgina savo spalvomis ilgą laiką, netgi dažnai skalbiant. Patalynė naujagimiams pagaminta itin kruopščiai, kad nedirgintų švelnios kūdikio odelės, bei būtų saugi kūdikiui vartantis lovytėje.

 

Babydo siūlo įsigyti: dviejų dalių patalynės komplektus kūdikiams, 3 dalių patalynės komplektus su lovytės apsaugėlėmis, apsaugėles, o taipogi nestandartinių dydžių patalynę - patalynę kūdikio vežimėliui, bei patalynę kūdikio lopšiukui.

 

Kūdikio kambarys turi būti pilnas džiaugsmo ir spalvų, todėl galvodami apie Jūs, savo asortimente turime skirtingų stilių ir raštų patalynę - klasikinio stiliaus kūdikių patalynę, raštuotą patalynę, santūraus dizaino patalynę, vienspalvę patalynę kūdikiams, kad kiekviena mama galėtų sukurti savo kūdikiui idealią ir jaukią aplinką.

 

Neperšlampama paklodė ar paklodė su guma kūdikiui turi būti švelni ir kokybiška, o jau spalva bei raštas yra Jūsų skonio dalykas.

 

Kūdikio antklodė ir pagalvė yra taipogi labai svarbus elementas kūdikio lovytėje. Babydo siūlo skirtingų dydžių pagalves, tinkančias kūdikio lovytei, lopšiukui ar vežimėliui, pagalves su pasvyrimu, kurios palengviną kvėpavimą, esant užgultai nosytei bei su papildoma oro cirkuliacija. Dažniausiai mamos renkasi standartinio dydžio antklodę kūdikiui - 100x135 cm, tačiau savo asortimente turime antklodes tinkančias kūdikio lopšiukui 80x70cm, bei antklodes vežimėliui - 70x50 cm. Siūlome: medvilnines, bambukines, šilkines, gamtinės kilmės, mikro pluošto antklodės Jūsų kūdikiui. Jums belieka tik išsirinkti iš gausybės gaminių.

Patalynės užvalkalai kūdikiams, naujagimiams ir vaikams.

Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 498 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 498 relults

2 3 4 5