Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Nėščiųjų pagalvės - Maitinimo pagalvės

Nėščiųjų pagalvės  - Maitinimo pagalvės

Nėščiųjų pagalvės - žindymo pagalvės - komforto pagalvės

Žindote savo kūdikį krūtimi? Tada maitinimo - žindymo pagalvė Jums yra būtina. Pagalvė žindymui užtikrins ne tik patogumą Jums, bet ir Jūsų kūdikiui. Mamos žino, kad taisyklinga kūdikio padėtis maitinimo metu užtikrina, kad kūdikis ima krūtį taisyklingai, pririja mažiau oro, o ir mažiau žalojami speneliai.

Nėščiosios pagalvė - Esate nėščia ir Jums norisi daugiau komforto miegant, sėdint ar besiilsint? nėščiųjų pagalvė bus tikra palaima Jūsų pavargusiai nugarai ar kojoms. Ji palaikys ir atpalaiduos Jūsų nugarą ar pilvą miegant beigulint. Tai Jūsų komforto užtikrinimas nėštumo metu.

Babydo siūlo Jums platų pasirinkimą pagalvių. Kokią nėsčiosios pagalvę rinktis - su granulių ar dirbtinio pluošto užpildu - priklauso tik nuo jūsų pomėgių. Raštų, spalvų gausa leis Jums išsirinkti tinkamiausią.

Nėščiųjų pagalvė. Užsitikrinkite komfortą sau ir savo pilvukui. Pagalvė nėščioms leis Jums ramiai ir patogiai išsimiegoti. Rytą jausitės žvalesnė ir išsimiegojusi.

Komforto pagalvė - komfortas Jūsų kasdienybei - miego metu, gulėjo, skaitymo. Vis daugiau žmonių renkasi komforto pagalves ne tik nėštumo metu, bet taipogi tada, kai juos vargina sąranių skausmai ar kitokie negalavimai, tame tarpe plačiai naudojami vyresnio amžiaus žmonių. 

 

 

Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 61 relults

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List
Page

Showing 1-32 of 61 relults

2 3 4 5