Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Pientraukiai

Pientraukiai

Žindote savo kūdikį krūtimi ir ruošiatės ilgesniai kelionei kartu su kūdikiu arba norite trumpam palikti savo kūdikį, Jums gali prireikti pientraukio. Su rankiniu arba elektriniu pientraukiu saugiai ir greitai nusitrauksite pieną ir būsite rami, kad kol Jūsų nebus šalia kūdikio jis bus pamaitintas.


Rankinis pientraukis - tai nebrangus įrenginys, kuris puikai atlieka savo paskirtį - nutraukia pieną. Ritmiškas pientraukio rankenėlės paspaudimas, nutraukia pieną ir skatina laktaciją. Rankinis pientraukis veikia be jokio garso, todėl visada galėsite diskretiškai ir tyliai nusitraukti pieną, netgi kai šalia miega kūdikis. Elektrinis pientraukis skirtas moterims norinčioms komforto. Elektriniai pientraukiai pagaminti, taip kad nereikėtų jokių pastangų norint nusitraukti pieną, todėl žindanti moteris gali atsipalaiduoti, o tuo laiku elektrinis pientraukis atliks visą darbą už ją, nutrauks reikiamą kiekį pieno bei paskatins laktaciją.

Siūlome Jums naujausius ir patikrintus pientraukius. Pas mus rasite rankinius bei elektrinius pientraukius, tokiu žinomų gamintojų kaip AVENT, Tommee Tippee, NUK, Babyono ir kt.

Hide Sidebar Grid List

4 Įrašai(-ų)

2 3 4 5
Hide Sidebar Grid List

4 Įrašai(-ų)

2 3 4 5