Rankšluostis "RIO" 100x160 cm violetinės spalvos

21,20 €
Prieinamumas: Sandėlyje
Liko tik 2 vnt.
SKU:
829-RANK-WELCOME-P
didelio sugeriamumooeko-tex standartasypatingai minksti egipto medvilne

Rankšluostis "RIO" 100x160 cm iš egipto medvilnės, violetinės spalvos


 • Rankšluosčio gramatūra: 380 g/m2
 • Rankšluosčiai pagaminti iš 100% egipto medvilnės.
 • Rankšluosčiai minkšti ir švelnūs prisilietimui.
 • Ultra Soft

 • Rankšluosčiai "Rio" - originalūs, spalvingai austi rankšluosčiai vasaros atostogoms. Patogus 100x160 dydis leidžia švelniai apsigaubti juo po maudynių ar degintis ant karšto smėlio. Aukštos kokybės medvilnė ir unikali „Ultrasoft“ technologija garantuoja maksimalų naudojimo patogumą. Jo didelis pranašumas yra puiki vandens absorbcija, būtina atostogoms prie vandens. Intensyvios, patvarios spalvos ir nuostabūs raštai leis jums išsiskirti ir pabrėžti savo individualumą.

  „Ultrasoft“ technologija

  Dėl unikalios „Ultrasoft“ technologijos, kurią naudoja gamintojas, rankšluosčiai pasižymi puikiu sugeriamumu ir minkštumu. Dėl tinkamai parinktų ir laboratorijose sukurtų žaliavų, tinkamos oro drėgmės, nepriekaištingai parinktos audinių terminio apdorojimo procedūros - rankšluosčiai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis bei juos galima skalbti net 60 ° C temperatūroje.

  egipto medvilne

  Egipto medvilnės unikalumą lemia jos kilmė, auginimo vieta ir specialios sąlygos. Palankus klimatas ir ypač derlingas dirvožemis Nilo slėnyje - idealiai skatina ilgo plono medvilnės pluošto vystymąsi, todėl jis yra išskirtinis, patvarus ir užtikrina aukščiausius kokybės standartus - žaliavų rinkoje. Iš Egipto medvilnės pagaminti rankšluosčiai pasižymi išskirtiniu sugeriamumu ir minkštumu, todėl garantuoja visišką komfortą.

  Daugiau informacijos
  Spalva violetinė
  Dydis 100x160
  Sudėtis 100% medvilnė
  Priežiūra automatinis skalbimas, 60°C
  Manufacturer Towel
  Parašykite savo atsiliepimą
  Jūsų Atsiliepimas apie:Rankšluostis "RIO" 100x160 cm violetinės spalvos

  Panašūs produktai