Perkant prekių už 60€ ar daugiau, pristatymas NEMOKAMAS!

Užvalkalų komplektas 135x100 "Širdelės" geltonos sp.

16,99 €
Prieinamumas: Sandėlyje
SKU:
707-BD2-HEARTS-Y
 

Komplekto sudėtis:

  • 1 x Užvalkalas antklodei 135x100cm
  • 1 x Užvalkalas pagalvei 60x40cm

Sudėtis: medvilnė 100%

Kaip sukurti jaukią ir tinkamą miegui aplinką naujagimiui

Vienas iš svarbiausių pasiruošimo etapų ruošiantis pasitikti naujagimį yra saugios ir patogios miego aplinkos sukūrimas. Tinkamos patalynės parinkimas naujagimiui yra svarbu, kadangi užtikrinamas ne tik komfortas, bet ir saugumas. Štai keletas esminių patarimų:

- Renkantis patalynę naujagimiui, pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį į saugumą. Įsitikinkite, kad patalynė atitinka galiojančius saugos standartus. Tai apima taip pat lovelės paklodes, lovelių apsaugas ir kūdikių antklodes.

Pasirinkite tvirtą čiužinį:
Pasirinkite tvirtą ir plokščią čiužinį, kuris puikiai tilptų lovelės viduje. Per minkštas čiužinys gali padidinti uždusti riziką. Įsitikinkite, kad tarp čiužinio ir lovytės šonų nėra tarpų, kad kūdikis neįstrigtų.

Rinkitės kvėpuojančius audinius:
Renkantis patalynės medžiagas, rinkitės kvėpuojančius audinius, tokius kaip medvilnė. Medvilnė yra patogi, minkšta ir leidžia geriau cirkuliuoti orui, todėl sumažėja perkaitimo rizika. Venkite sunkių, storų patalynės medžiagų.

Naudokite paklodes su guma:
Rekomenduojame naudoti paklodes su guma, kurios saugiai apgaubia čiužinį, ir neleidžia nusmukti naktį. Įsitikinkite, kad įsigijote porą atsarginių paklodžių, pvz., vieną neperšlampamą, vieną frotinę, vasarai arba jeigu namie labai karšta, labiau laidžią orui - pvz., bambukinę.


Mažiau yra daugiau, taipogi kai kalbama apie naujagimių patalynę. Nenaudokite per daug sluoksnių ar antklodžių, nes tai gali padidinti perkaitimo riziką. Pvz:, vientisas miegmaišis arba viena antklodė gali būti saugesnė, negu pora skirtingų antklodžių ar pledų.

Apsvarstykite dėl galimybės įsigyti vandeniui atsparius čiužinio užvalkalus:
Gali įvykti nelaimingi atsitikimai, todėl vandeniui atsparaus čiužinio užvalkalas gali padėti apsaugoti čiužinį nuo įvairių skysčių pratekėjimo į čiužinį, ir lovytė bus švari ir higieniška.


Nors saugumas ir patogumas turėtų būti pagrindiniai aspektai renkantis patalynę kūdikio lovytei, nepamirškite, kad labai smagu suderinti patalynę su kambario dekoru. Pasirinkite spalvas ir raštus, kurie papildytų bendrą kambario tematiką. Babydo plati pasiūla leis Jums lengvai išsirinkti pagal Jūsų norimą tematiką - https://babydo.lt/patalyne-kudikiams/patalyne-lovytei/patalyne.html

Reguliariai skalbkite savo mažylio patalynę. Kad išvengtumėte odos sudirginimo, naudokite bekvapius ir hipoalerginius ploviklius, pvz. https://babydo.lt/dzidzius-skalbimo-skystis-spavoltiems-drabuziams-naujagimiams.html.

Stebėkite savo kūdikį:
Visada atidžiai stebėkite savo naujagimį, kol jis miega, ypač pirmaisiais mėnesiais. Tai padaryti Jums gali pagelbėti video auklės- https://babydo.lt/kudikio-kambariui/kudikio-saugumui.html.

Apibendrinant, renkantis patalynę naujagimiui - saugumas, komfortas ir kvėpuojančios natūralios medžiagos yra svarbiausi kriterijai. Taip sukursite jaukią ir saugią miego aplinką savo mažyliui.

Daugiau informacijos
Spalva geltona
Lytis berniukui, mergaitei
Dydis 135x100
Sudėtis 100% medvilnė
Medžiaga drobė
Priežiūra automatinis skalbimas, 40°C
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Užvalkalų komplektas 135x100 "Širdelės" geltonos sp.

Panašūs produktai