Vonios kilimėlis "Ischia" 50x70 cm šviesiai pilkos spalvos

21,99 €
Prieinamumas: Sandėlyje
Liko tik 4 vnt.
SKU:
829-MAT-ISCHIA-SEPIA

 

Vonios kilimėlis "Ischia" 50x70 cm šviesiai pilkos spalvos

Vonios kilimėlis "Ischia" -  estika, kokybė ir funkcionalumas. Dėl minkštos, malonios liesti, puikiai vandenį sugeriančios medžiagos jis puikiai tinks jūsų vonios kambaryje. Kilimėlis pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralios kilmės 100% medvilnės. Naudojama Ultrasoft technologija garantuoja ilgaamžiškumą ir spalvų patvarumą daugelį metų.

  • Gramatūra: 840 g/m2
  • Pagaminti iš 100% egipto medvilnės.
  • Minkšti ir švelnūs prisilietimui.
  • Ultra Soft


„Ultrasoft“ technologija

Dėl unikalios „Ultrasoft“ technologijos, kurią naudoja gamintojas,  gaminiai pasižymi puikiu sugeriamumu ir minkštumu. Dėl tinkamai parinktų ir laboratorijose sukurtų žaliavų, tinkamos oro drėgmės, nepriekaištingai parinktos audinių terminio apdorojimo procedūros - rankšluosčiai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis bei juos galima skalbti net 60 ° C temperatūroje.

 

Egipto medvilnės unikalumą lemia jos kilmė, auginimo vieta ir specialios sąlygos. Palankus klimatas ir ypač derlingas dirvožemis Nilo slėnyje - idealiai skatina ilgo plono medvilnės pluošto vystymąsi, todėl jis yra išskirtinis, patvarus ir užtikrina aukščiausius kokybės standartus - žaliavų rinkoje. Iš Egipto medvilnės pagaminti rankšluosčiai pasižymi išskirtiniu sugeriamumu ir minkštumu, todėl garantuoja visišką komfortą.

 

Daugiau informacijos
Spalva pilka
Dydis 49x70
Sudėtis 100% medvilnė
Priežiūra automatinis skalbimas, 60°C
Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Vonios kilimėlis "Ischia" 50x70 cm šviesiai pilkos spalvos