Daugkartinio naudojimo kelnaitės po gimdymo Bella Comfort 2 vnt juoda/balta

4,75 €
Prieinamumas: Sandėlyje
Liko tik %1 vnt.
SKU:
879-BELL-PANTS-COMFORT

2vnt pakuotėje

Daugkartinės kelnaitės po gimdymo Bella Comfort 2 vnt juoda/balta

 


Bella Mamma Comfort kelnaitės po gimdymo yra alternatyva populiarioms tinklinėms kelnaitėms, naudojamoms pogimdyminiu laikotarpiu. 

Gerai priglunda prie kūno
Bella Mamma Comfort kelnaitės po gimdymo – tai estetiški, daugkartinio naudojimo apatiniai, kurie puikiai priglunda prie kūno ir yra patogūs naudoti. Jis išskirtinai lankstus ir minkštas, malonus kūnui. Jis nespaudžia ir tuo pačiu laiko pogimdyminį įklotą reikiamoje vietoje.

Saugus odai
Bella Mamma Comfort apatinis trikotažas yra kvėpuojantis. Neriboja oro srauto, o tai labai svarbu pogimdyminių žaizdų gijimui. Kelnaitėse taip pat nėra alergiją sukeliančio latekso.

Daugkartinio naudojimo
Bella Mamma Comfort kelnaitės po gimdymo yra daugkartinio naudojimo apatiniai, kuriuos galima skalbti apie 50 kartų iki 60 laipsnių C temperatūroje.

Oeko-Tex sertifikatas
Bella Mamma Comfort kelnaitės turi Oeko-Tex sertifikatą, garantuojantį, kad gaminys yra draugiškas aplinkai nuo pat pagaminimo momento.

Kiekvienoje pakuotėje yra dvi Bella Mamma Comfort kelnaitės – vienos baltos, o kitos juodos. Dėl to apatiniai po gimdymo bus diskretiški tiek po šviesiais, tiek po tamsiais drabužiais.

Kelnaitės yra dviejų dydžių: M/L  ir XL. M/L a) 85-115 b) 50-70 un XL (photo) a) 95-125 cm b) 55-75 cm (žr produkto nuotraukas)

Gaminio sudėtis: 96% poliesteris, 4% elastanas.

Parašykite savo atsiliepimą
Jūsų Atsiliepimas apie:Daugkartinio naudojimo kelnaitės po gimdymo Bella Comfort 2 vnt juoda/balta

Panašūs produktai